Psychiatra Warszawa, prywatna praktyka, wizyty domowe
  • Od dziecka, często uciekając z przedszkola wychowywałem się w szpitalu, w którym pracował mój ojciec lekarz internista.

Wykształcenie medyczne zdobyłem podczas studiów w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskując dyplom lekarza medycyny Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. Prawo wykonywania samodzielnego zawodu lekarza otrzymałem po odbyciu stażu w Wieruszowie w 1996 roku.

  • Pracę jako psychiatra rozpocząłem niezwłocznie po stażu, w WSDNPCH „Drewnica” w Ząbkach, pod opieką doświadczonych specjalistów zdobyłem niezbędne doświadczenie i specjalizację lekarza psychiatry w 2000 roku.

Następnie pracowałem w Specjalistycznym Szpitalu MSWiA w Otwocku konsultując oddziały: Leczenia uzależnień, Leczenia nerwic, ZOL gdzie zdobywałem doświadczenie w psychogeriatrii. Kontynuacją „otwockiej” przygody była praca w Oddziale psychiatryczno – pulmonologicznym tzw, „Zofiówce”.

Następnie doskonaliłem się w zawodzie psychiatry przez kilka lat w III Klinice psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, pod kierownictwem prof. Marka Jaremy, konsultanta krajowego ds psychiatrii.

Kolejnym etapem rozwoju była praca w Szpitalu Praskim, gdzie kierowałem Pododdziałem Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych, istniejącym w strukturze III Oddziału Chorób Wewnętrznych i Warszawskiego Ośrodka Toksykologii.

W latach 1996 do 2003 pracowałem również w WSPR w Warszawie, jako lekarz Pogotowia Ratunkowego, kierownik zespołów reanimacyjnych, wypadkowych i ogólnych.

Przez dwa lata byłem konsultantem ds psychiatrii w OPS Praga Płd., skąd wyniosłem doświadczenie psychiatrii środowiskowej organizując specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Od 1999 roku nieprzerwanie prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską w Warszawie.

  • W czerwcu 2008 roku, wspólnie z przyjacielem lekarzem internistą Waldemarem Rudnickim, stworzyliśmy Klinikę Medox, mały prywatny szpital pod Warszawą. Jest to nasze dziecko, marzenie zawodowe, w którym staramy się uprawiać sztukę medyczną wg własnych standardów, dotychczas niedostępnych w naszym kraju, nie związaną z ograniczeniami nałożonymi przez NFZ. Do końca 2012 roku hospitalizowaliśmy już ponad dwa tysiące pacjentów z kraju i zagranicy, stworzyliśmy zgrany zespół terapeutyczny: lekarzy, terapeutów, psychologów, pielęgniarek, personelu pomocniczego i stale rozwijamy Klinikę.
  • Bardzo dziękuję moim Mistrzom, którzy wnieśli wielki wkład w moją edukację:

– Pani dr Marii Petelskiej – Knapik, pierwszej Ordynator, która imponowała mi wiedzą, doświadczeniem i dzielnie tolerowała mój „psychiatryczny laicyzm”, rozpoczynając pracę pod kierownictwem Pani doktor o psychiatrii wiedziałem jedynie, że istnieje taka gałąź medycyny

– Pani dr Annie Chmielowskiej – Łachwa – za całokształt i wychowanie, dzięki Pani doktor zostałem psychiatrą, za ukierunkowanie do psychiatrii biologicznej

– Panu dr Markowi Balickiemu – za naukę psychiatrii społecznej, środowiskowej, za to, że pod Jego kierownictwem uzyskałem tytuł lekarza psychiatry

– Panu dr Włodzimierzowi Szyszkowskiemu – człowiekowi Oświecenia, za humanizm, Włodku po Tobie trudno byłoby mi pracować pod czyimkolwiek kierownictwem

  • Prywatnie: ojciec, mąż, uprawiam sporty: siatkówkę, brydż, windsurfing, narciarstwo. Lubię czytać, słuchać muzyki. Interesuję się motoryzacją i impresjonizmem. Przez ostatnie miesiące sporo czasu spędzałem przed komputerem, tworząc strony www i czytając o SEM/SEO.